trumna pogrzebowa trumna pogrzebowa trumna pogrzebowa transport trumien nasze trumny
1 2 3 4 5
Do obsługi pogrzebu oferujemy trzy nowoczesne karawany, spełniające wszelkie normy i wymogi.
Posiadamy wymagane zezwolenia na transport krajowy i międzynarodowy. Obsługujemy również wyjazdy prokuratorskie. Oferujemy tradycyjne i kolorowe nekrologi oraz profesjonalną orkiestrę.

Organizujemy pogrzeby tradycyjne oraz kremacje. Nasz asortyment obejmuje kilka rodzajów trumien i urn. Staramy się sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zamówieniom.
W razie konieczności wykonujemy trumny nietypowe o zmienionych parametrach. Dysponujemy chłodnią, gdzie przechowujemy ciała zmarłych w nowoczesnych kapsułach.
Na miejscu urządzona jest sala pożegnalna, gdzie w ciszy i skupieniu najbliżsi mogą pożegnać zmarłego. Oferujemy godne przyszykowanie zwłok do ceremonii obejmujące zabiegi kosmetyczne, ubieranie i funeralia. Zatrudnieni u nas pracownicy są zdyscyplinowani i dyskretni. Z szacunkiem i powagą wykonują swoje powinności zarówno w domach klientów, w kościołach i na cmentarzach.

Od 2002 roku rozszerzyliśmy działalność firmy o kwiaciarnię "Bulzacki". Zajmujemy się florystyką pogrzebową i okolicznościową. Posiadamy pełną gamę kwiatów ciętych i doniczkowych oraz dodatków.
Zamówione wieńce i wiązanki dostarczane są na miejsce na życzenie klienta. Jesteśmy do dyspozycji całą dobę.

Zapewniamy również orkiestrę, skrzypce oraz instrumenty dęte. Posiadamy sprzęt nagłaśniający niezbędny do oprawy ceremoni pogrzebowej.

Gwarantujemy szybką, profesjonalną obsługę.


GODNIE I Z SZACUNSKIEM SŁUŻYMY RADĄ I POMOCĄ PRZY ZAŁATWIANIU FORMALNOŚCI POGRZEBOWYCH


Zasiłek pogrzebowy wypłacamy od ręki

Świadczymy kompleksową obsługę usług pogrzebowych od 1500 zł